Rejestracja na Piknik Strzelecki

Udział w pikniku wymaga wcześniejszej rejestracji. Jej termin upływa 27.06 o godz. 12.00.

Formularz rejestracyjny znajduje się TU – pomoże nam zamówić odpowiednią ilość amunicji.

W ramach pikniku rozegrane zostaną (przez chętnych potrzebujących komunikaty z zawodów) zawody strzeleckie o puchar JM Rektora Politechniki Opolskiej. Zawodnicy będą strzelać z pistoletu centralnego 9 mm.

Wśród planowanych atrakcji znajdą się: strzelanie z pistoletów i rewolwerów, kbks-u,  AK-47 i strzelby tzw. pompki. Będzie też okazja do użycia historycznych egzemplarzy broni, m.in. „Pepeszy” i  hiszpańskiego Mausera.

Miłośnicy strzelectwa spotkają się na Akademickim Pikniku Strzeleckim 28 czerwca 2019 r. na strzelnicy w Strzelcach Opolskich. Impreza na piątkowe popołudnie ma być okazją do zapoznania się ze strzelectwem także dla osób, które traktują obsługę broni jako ciekawą egzotykę.

– W czasie imprezy zapewniamy dobrą atmosferę, fachową pomoc podczas „używania” broni oraz oczywiście przyjemności związane z grillowaniem – deklarują członkowie Akademickiego Klubu Miłośników Strzelectwa.

W ramach pikniku rozegrane zostaną zawody strzeleckie o puchar JM Rektora Politechniki Opolskiej.

Zawody organizujemy dzięki uprzejmości i z pomocy członków Klubu Strzeleckiego Pasjonat, Zakładu Karnego nr 1 w Strzelcach Opolskich a także sklepów Makama i Deer z Opola. Piknik i zawody odbywają się pod patronatem TVP 3 OPole.

Przypominamy – udział w pikniku wymaga wcześniejszej rejestracji. Jej termin upływa 27.06 o godz. 12.00. Przyjazd na piknik bez rejestracji tylko po wcześniejszym uzgodnieniu.

W imprezie (pikniku i zawodach) będzie można wziąć udział w godzinach od 14.00 do 18.00. W razie wątpliwości proszę pisać: akms@po.opole.pl

 

 

Skip to content