Strzelectwo na Politechnice

„Dostęp do broni palnej w Polsce” – to temat wykładu w ramach Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości 25.04.2018r o godzinie 13.45 na Politechnice Opolskiej, w auli WWFiF przy ul. Prószkowskiej 76.  Jak napisano w zapowiedzi na stronie Akademickiego Biura Karier – „najpierw coś dla wszystkich, którzy wiedzą, że poza pracą trzeba mieć hobby, które pozwoli się po tej pracy odprężyć. Strzelectwo sportowe to tylko jedna z propozycji”.

W czasie wykładu słuchacze dowiedzą się o stanie prawnym związanym z posiadaniem broni i współczesnymi tendencjami w tej dziedzinie. Omówione zostaną również możliwości uprawiania strzelectwa sportowego w Polsce.

 

Akademicki Klub Miłośników Strzelectwa to stowarzyszenie zarejestrowane w 2017 roku. Jego podstawowym celem jest popularyzacja strzelectwa sportowego, rekreacyjnego i kolekcjonerstwa broni palnej. Od stycznia 2018 r. AKMS posiada licencję Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.

Więcej informacji o stowarzyszeniu można znaleźć oczywiście na naszej stronie: akms.po.opole.pl, a więcej informacji o Akademii Rozwoju Przedsiębiorczości na stronie ABK.

 

Skip to content